Поліція розслідує расистський напад на трьох українських підлітків у Шотландії

Дітям знадобилася допомога медиків.

У столиці Шотландії Единбурзі група з восьми молодиків напала на трьох українських підлітків. У результаті діти отримали поранення. Поліція шукає злочинців і заявила, що атака сталася на расовому ґрунті.

Подія відбулася увечері неділі. Нападники були у темному одязі. Одному з 13-річних хлопців завдали ножових поранень, іншому – рвані рани на вусі, а 15-річного побили кулаками, пише BBC.

Поліція переглядає записи з камер відеоспостереження, намагаючись знайти відповідальних за напад, і просить допомоги у свідків інциденту.

«Я знаю, що під час нападу в цьому районі були представники громадськості, тому прошу їх зв’язатися з нами і поділитися будь-якими фактами, якими вони можуть володіти. Ми прагнемо отримати детальну інформацію про групу молодих людей, які були одягнені в темний одяг. Будь-що може допомогти нам у встановленні осіб, відповідальних за цей напад», – сказав детектив-інспектор Кіт Фейрбейрн.

Постраждалим хлопцям надали допомогу в лікарні, а в понеділок про інцидент повідомили в поліцію.

Нагадаємо, за побиття двох українок у Франції затримали 33-річного громадянина України, який уже зізнався у скоєному. Тепер йому загрожує три роки в’язниці та штраф у 45 тисяч євро.

Джерело