Польща збирається подвоїти виробництво САУ Krab

Йдеться про кратне збільшення виробництва артилерії в країні.

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький підписав лист про наміри профінансувати будівництво другої лінії виробництва гаубиць Krab. Про це повідомляє польське видання Wprost.

Наразі відомі польські гаубиці виробляють на заводі у місті Стальова Воля. Нове підприємство з виробництва Krab планують запустити у місті Глівіце. Уряд Польщі має намір вкласти 850 мільйонів злотих.

“Ці кошти дозволять обладнати нові виробничі цехи, щоб найближчим часом, як тільки ми зможемо організувати технологічний процес, на заводі Бумар-Лабендах було вироблено близько 50 Krab”, – зазначив Моравецький.

Перед цим міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив про наміри виробляти в країні південнокорейську військову техніку. Йдеться про танки K2, гаубиці К9 та кілька типів бронемашин.

Раніше повідомлялося, що до Польщі прибула перша реактивна система залпового вогню K239 Chunmoo із Південної Кореї. Вона є аналогом системи M270, яка стоїть на озброєнні ЗСУ, але базується на колісному шасі. Також Польща нещодавно отримала перші танки К2 з Кореї.

Джерело