Посланець Ватикану Дзуппі обговорив війну в Україні зі спецпредставником Китаю з питань Євразії

У Ватикані зазначили, що зустріч відбулась у “відкритій і сердечній атмосфері”.

Мирний посланець Ватикану Маттео Дзуппі у межах раніше анонсованого візиту до Китаю зустрівся зі спецпредставником Пекіну з питань Євразії Лі Хуеєм. Про це повідомляє Vatican News.

У заяві Святого Престолу розповіли, що зустріч Маттео Дзуппі з Лі Хуеєм відбулась у “відкритій і сердечній атмосфері”.

Сторони поговорили про “війну в Україні та її важливі наслідки, наголошуючи на необхідності об’єднати зусилля для заохочення діалогу й пошуку шляхів, які ведуть до миру”.

У понтифіка заявили, що представники Ватикану й Китаю також обговорили проблему безпеки продовольства “з надією, що незабаром можна буде гарантувати експорт зерна, особливо в країни, що зазнають найбільшого ризику”.

Нагадаємо, після візиту кардинала Маттео Дзуппі до Москви тон заяв Ватикану став стриманішим і песимістичнішим. Папа Франциск обмовився, що “війні кінця не видно”, а його повірений у російсько-українських справах кардинал Дзуппі заявив, що жодного “мирного плану” у Ватикану немає. Та й не було. У те, що плану не було, повірити важко, — адже про нього згадував і сам Папа. Але в тому, що після візитів Дзуппі до Києва та Москви від “плану Папи” не залишилося каменю на камені, немає ані найменшого сумніву. Детальніше про це читайте у матеріалі Катерини Щоткіної для ZN.UA “Папа Римський стає скромнішим”.

Джерело