Правоохоронці викрили керівника КП “Плесо” на розтраті десятків тисяч гривень бюджетних коштів

Наразі посадовця звільнили, але він продовжує обіймати посаду в іншому КП.

​​На розтраті коштів під час закупівель викрили ексзаступника директора КП “Плесо”. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Як виявило слідство, у квітні 2020 року комунальне підприємство та приватна фірма уклали договір про надання комплексних інженерних послуг з паспортизації водного об’єкта — озера Мартишів у Дарницькому районі Києва.

Заступник директора КП підписав акти приймання виконаних робіт, на підставі яких на рахунки приватної фірми були перераховані бюджетні кошти без надання послуг. Експертиза  підтверджує збитки столичній громаді на суму близько 570 тис. грн.

З-поміж іншого, посадовець отримав підозру за фактом розтрати бюджетних під час закупівлі послуг з паспортизації струмка Віта у Голосіївському районі Києва. Збитки за цим епізодом складають 300 тис. грн. 

Зараз чоловіка звільнили з посади заступника директора КП, але він обіймає посаду в іншому комунальному підприємстві.

Посадовцю інкримінують ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України. Санкція статті передбачає до восьми років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадуємо, підозру отримав директор КП “Спецжитлофонд” за службову недбалість.

Джерело