Прем’єрка Литви про репарації від РФ за війну в Україні: “Вирішення цього питання викличе суперечки, але країна-агресор має заплатити”

“В остаточному підсумку рахунок має бути пред’явлено тому і оплачено тим, хто створив усі ці руйнування”.

Прем’єр-міністерка Литви Інгріда Шимоніте заявила, що у питанні репарацій з боку РФ за війну в Україні у майбутньому виникатимуть суперечки, але Росія повинна заплатити. Про це повідомляє Delfi.

“Будуть дискусії про те, як змусити агресора заплатити за це, тому що це єдиний справедливий шлях. Правосуддя, ймовірно, є одним із головних викликів у майбутньому, як змусити винних заплатити. Це нормально, що демократичні країни, ЄС, США, всі інші країни підтримують Україну на цьому шляху, але в остаточному підсумку рахунок має бути пред’явлено тому і оплачено тим, хто створив усі ці руйнування”, – сказала глава литовського уряду.

 Раніше прем’єр-міністерка Литви Інгріда Шимоніте заявляла, що тільки Україна може вирішити, як виглядає перемога у війні проти Росії, яка розпочала повномасштабне вторгнення. За її словами словами, передача українських територій Росії створить лише «ілюзію миру». А компроміси з державою-терористкою лише дадуть їй набратися сил.

Джерело