Росія вже зараз є загрозою для ЄС і НАТО – Міноборони Нідерландів

“Якщо Росія буде задоволена підсумками своєї агресії, то вона не зупиниться в Україні”.

Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен заявила, що Російська Федерація становить собою загрозу для НАТО та Євросоюзу. Про це вона розповіла в інтерв’ю “Європейській правді”.

Оллонгрен наголосила на необхідності підтримувати Україну зараз, щоб не допустити перемоги Росії.

“Якщо Росію не зупинити зараз, якщо Росія буде задоволена підсумками своєї агресії, то вона не зупиниться в Україні. І вона не зупиниться в цій частині Європи. Тоді в якийсь момент нам безпосередньо також загрожуватиме російська агресія проти держав Європейського Союзу та НАТО”, – зазначила очільниця Міноборони.

“Тому ми повинні зробити все, що в наших силах, щоб переконатися, що Україна не зупиниться, а Росія не переможе”, – сказала вона.

За її словами, режим у Росії дуже агресивний, реваншистський, який мріє про повернення до старих часів, про відновлення Радянського Союзу та імперії.

“А це означає, що східна частина НАТО, східна частина Європейського Союзу перебуває під прямою загрозою. І важливо, щоб ми про це говорили, що це не лише проблема України, це європейська проблема, це також проблема НАТО”, – додала міністерка.

Нагадаємо, Нідерланди разом із Данією постачатимуть Україні винищувачі F-16. Про це у неділю після консультацій із президентом України Володимиром Зеленським на авіабазі в Ейндховені заявив прем’єр-міністр Марк Рютте.

Джерело