Шмигаль: Восени нас чекає ціла битва за те, щоб не втратити фінансову допомогу від США

Він також подякував послу України в США Оксані Маркаровій за плідну роботу з американцями.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на конференції послів України анонсував “боротьбу” за збереження фінансування з боку США восени цього року. Про це повідомляє Укрінформ.

“Дуже важко із Конгресом. Я переконаний, у вересні-жовтні буде взагалі ціла битва за те, щоб не втратити підтримку України. Маю на увазі фінанси, пряме бюджетне фінансування. Тому теж попереду велика робота”, – зазначив глава українського уряду.

Шмигаль подякував послу України в США Оксані Маркаровій за плідну роботу з американцями.

Що стосується МВФ, сказав прем’єр, то нині є велика 4-річна програма, яка допоможе Україні триматися. Важливою є й фінансова підтримка країн “Великої сімки”,

“Та попри все, ці кошти стає отримати все важче з точки зору виконання вимог. Незважаючи на війну, партнери вимагають від України реформ, повноцінного ухвалення оновленого законодавства. Це, до речі, наші зобов’язання і на шляху до ЄС, і на шляху до НАТО. Крім цього, маємо зобов’язання перед українським суспільством реформувати державу, зменшувати рівень корупції, підвищувати ринкові інструменти, підтримувати бізнес”, – додав він.

Нагадаємо, зараз США працюють над новим пакетом допомоги для України. У матеріалі Politico сказано, що Міноборони країни очікує, що про нього офіційно буде заявлено Вашингтоном вже на початку наступного тижня. Видання також нагадує, що Україна з нетерпінням чекає на американські танки Abrams, які на озброєння до ЗСУ повинні потрапити вже на початку вересня. Саме ця техніка може допомогти прорвати оборону російських окупантів на фронті.

Джерело