Союзники по НАТО можуть бути готові усунути деякі перешкоди на шляху України до Альянсу — глава Міноборони Німеччини 

Нещодавно ЗМІ повідомляли, що Байден “відкритий” до плану, який спростить вступ України в Альянс. 

Союзники по НАТО можуть бути готові усунути деякі перешкоди на шляху України до військового Альянсу. Про це заявив у п’ятницю, 16 червня, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, повідомляє The Guardian.

“З’являється все більше ознак того, що всі зможуть домовитися про це”, – сказав він журналістам у Брюсселі, відповідаючи на запитання про те, що США готові дозволити Києву відмовитися від деяких формальних кроків, необхідних для вступу.

“Я був би відкритий до цього”, – сказав він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що президент США Джо Байден “відкритий” до пропозиції генсека НАТО Єнса Столтенберга про те, що Україні не потрібно виконувати “План дій щодо членства” (ПДЧ) для приєднання до Альянсу

Вже цілком очевидно, що в липні на саміті НАТО у Вільнюсі Україна бажаного запрошення до членства в Альянсі не отримає. При цьому на перемогу України її партнери виділяють 10% від суми глобальних військових витрат. Чи не буде коштувати українське членство в НАТО менше? Безперечно буде, вважає Олексій Іжак і наводить цифри та аргументи у статті «Скільки коштує відкупитися від України?».

Джерело