США вирішили, чим у майбутньому замінити БМП Bradley

Участь в новій програмі братимуть дві оборонні компанії.

Армія США обрала компанії, які будуть брати участь у програмі OMFV для заміни бойових машин піхоти Bradley. Про це повідомляє офіційний сайт армії США.

Головними компаніями, які будуть брати участь в програмі OMFV, стала American Rheinmetall та General Dynamics Land Systems. Армія уклала контракт з цими компаніями, що дозволило їм перейти до 3 та 4 фази проєкту.

Загальна вартість обох контрактів становить приблизно 1,6 мільярда доларів США. Наразі компанії повинні розробити прототип перспективної бойової машини, яка буде брати участь у всесторонніх випробуваннях.

Бойова машина піхоти XM30 замінить у військах БМП Bradley, які стоять на озброєні армії США понад 40 років та отримали низку модернізацій.

Головний успіх цієї програми – конкуренція між компаніями, які прагнуть запропонувати більш інноваційніші та раціональніші рішення у проєктуванні та виробництві нових БМП.

Раніше повідомлялося, що США планують оголосити про новий пакет військової допомоги для України на суму до 500 мільйонів доларів. До списку увійдуть 30 бойових машин Bradley та 25 бронетранспортерів Stryker.

Джерело