Трампа заарештували у в’язниці округу Фултон в Атланті – CNN

Раніше експрезидент домовився про заставу 200 тисяч доларів.

Колишній президент США Дональд Трамп прибув до в’язниці для того, щоб здатися владі та пройти через формальну процедуру арешту у справі про втручання у вибори, повідомляє CNN.

Трампа тимчасово заарештували та помістили у в’язницю округу Фултон. 

Він пройшов традиційну процедуру ув’язнення. Шериф округу Фултон Пет Лабат заявляв, що всі 19 обвинувачених у справі про підрив виборів у Джорджії пройдуть через той самий процес, що й будь-який інший обвинувачений у кримінальній справі у його окрузі включно із відбитками пальців та світлинами.

Записи показали, що Трамп має зріст 6 футів 3 дюйми і важить 215 фунтів. Вказано, що він має блакитні очі та світле або світло-руде волосся.

Вже за 20 хвилин перебування у СІЗО Трамп залишив в’язницю. Як і передбачалося, процедура була швидкою і радше формальною, адже напередодні колишній президент і його адвокати уклали зі слідством угоду про запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Трамп погодився на заставу в розмірі 200 тисяч  доларів та інші умови звільнення, зокрема не використовувати соціальні мережі для нападів на співобвинувачених і свідків у справі.  

Явка Трампа у Джорджії стала четвертим випадком цього року, коли колишній президент здається місцевим чи федеральним чиновникам після висунення проти нього кримінальних звинувачень – ситуація, якої досі не траплялось в історії США.

У квітні проти колишнього президента в Нью-Йорку було висунуто звинувачення у зв’язку зі схемою приховування грошей. У червні він здався у федеральному суді Маямі за обвинуваченнями щодо неправомірного поводження з секретними документами.

Раніше цього місяця Трампа заарештували у Вашингтоні, округ Колумбія за звинуваченнями, висунутими у розслідуванні спроб скасувати вибори 2020 року.

“Чим загрожує Трампу новий суд у Джорджії?”  — пише Анна Бродські-Кроткіна.

 

Джерело