Три заступники міністра оборони подали у відставку – депутат

Самого Резнікова звільнили напередодні. 

Троє заступників колишнього міністра оборони Олексія Резнікова подали заяви на звільнення, заявив народний депутат із партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у Telegram.

Мова йде про Володимира Гаврилова, Андрія Шевченка та Віталія Дейнегу.

Нагадаємо, що напередодні, 5 вересня, Верховна Рада підтримала звільнення Олексія Резнікова з посади міністра оборони України.

За даними з сайту Міноборони, у міністра оборони є сім заступників.

Віталій Дейнега та Андрій Шевченко були призначені заступниками міністра оборони у лютому 2023 року.

Волонтер Віталій Дейнега став заступником міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації міністерства, а колишній посол та ексдепутат Андрій Шевченко відповідав за посилення євроінтеграційного напряму та комунікації з міжнародними партнерами.

Володимир Гаврилов займав пост заступника міністра оборони з січня 2022 року.  До цього він працював помічником генерального директора державної компанії «Укрспецекспорт», а у 2015-2018 роках був аташе з питань оборони України при посольстві України в Сполучених Штатах.

Зазначимо, що відставку Олексія Резнікова з поста міністра оборони ініціював президент Володимир Зеленський після чергового скандалу про корупцію в закупках для армії в час війни.

Так, у нещодавньому розслідуванні “Хороша і погана новини про корупцію в Міноборони” Юрій Ніколов та Віталій Кононученко розповіли, що восени 2022 року Міноборони України закупило куртки та шоломи для ЗСУ за завищеною втричі ціною. При цьому замість зимового одягу в країну зайшов літній. Мінстр офіційно заперечує цю інформацію та навіть запропонував парі журналістам.

 

Джерело