В Болгарії на чорноморському узбережжі виявили БпЛА з вибухівкою

Міноборони відправило спецпідрозділ для перевірки об’єкта

Міністерство оборони Болгарії повідомило в понеділок, 18 вересня, що направило спеціальний підрозділ для перевірки та деактивації безпілотника з вибухівкою, який в неділю ввечері виявили поблизу міста Тюленово на чорноморському узбережжі.

«Сьогодні вранці о 6:10 ранку виїхала спецгрупа у складі п’яти військових. На місці спеціалізована група проведе розвідку об’єкта, після чого буде прийнято рішення, де його утилізувати», – йдеться у повідомленні болгарського відомства.

Туристичне містечко Тюленово розташоване за 70 км від кордону з Румунією. Болгарські ЗМІ повідомили, що безпілотник із вибухівкою впав пізно ввечері в неділю. Кореспондент Nova.bg зазначає, що дрон має довжину від 3 до 3,5 метрів, а до нього був прикріплений контейнер із вибухівкою.

На початку вересня Румунія вперше визнала, що знайшла уламки російських безпілотників на території своєї країни після атак російських дронів-камікадзе на населені пункти півдня України.

Міністерство закордонних справ Румунії викликало тимчасово повіреного у справах РФ та передало протест через порушення повітряного простору Румунії.

Згодом в Румунії заявили, що розмістили в районі дельти Дунаю близько 600 військовослужбовців та радіолокаційні системи та за потреби будуть збивати російські безпілотники.

Джерело