В Кремлі вважають, що у Путіна не буде конкурентів на виборах

Вибори нового глави федерації мали б відбутись навесні 2024 року.

В Кремлі заявили, що хоча президент РФ Владімір Путін ще не заявляв про намір висувати свою кандидатуру на президентських виборах наступного року, однак «реальну конкуренцію йому скласти ніхто не зможе». Таку заяву в інтерв’ю РБК зробив прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков.

«Президент ще не заявляв про те, що висуватиме свою кандидатуру. Якщо ми припустимо, що президент таки висуне свою кандидатуру, то, очевидно, що реальну конкуренцію в нашій країні на нинішньому етапі президентові ніхто не може скласти», – заявив Пєсков.

За його словами, Путін «користується абсолютною підтримкою населення».

«Це великі можливості та велика відповідальність», – додав речник Кремля.

За його словами, вибори напередодні до муніципальних органів влади «підтвердили абсолютну консолідацію суспільства навколо керівництва країни».

«Той рівень підтримки, який отримали чинні глави регіонів, свідчать про те, що і президент користується цією підтримкою. Переважна більшість із них були губернатори, які отримали підтримку президента», – сказав Пєсков.

При цьому він додав, що «сенси» майбутньої президентської кампанії диктує «як зовнішній порядок денний, і етап розвитку російського суспільства».

Згідно з законодавством РФ, президентські вибори в Росії мають відбутись 17 березня 2024 року.

У Кремлі ще на початку року розпочали підготовку до виборів  та  запланували, що  на майбутніх виборах Владімір Путін набере понад 80% голосів із явкою понад 70%.

Джерело