В САП розповіли, коли планують завершити слідство у справі ексголови ВСУ Князєва

Для збору доказів вилучили навіть телефон судді.

Розслідування у справі про хабарництво колишнього голови Верховного суду України Всеволода Князєва знаходиться на завершальній стадії, повідомив на пресконференції у середу, 16 серпня, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко.

«Думаю, на початку вересня ми завершимо слідство саме в цьому епізоді», – припустив він.

Він розповів, що телефон Князєва буде використано як доказ у розслідуванні інших епізодів корупції у Верховному суді, але не у справі про хабарництво ексголови ВСУ.

Клименко повідомив, що телефон Князєва наразі розблокований, знаходиться у стінах НАБУ і детективи здійснюють огляд його змісту.

«Можна сказати про те, що у цій справі, де повідомлено про підозру голові Верховного суду та його спільнику, цей телефон не буде доказом, він може бути використаний як доказ в інших провадженнях, пов’язаних із Верховним судом», – зазначив керівник САП.

Нагадаємо, НАБУ викрило голову Верховного Суду Всеволода Князєва на отриманні хабаря в розмірі близько 3 мільйони доларів. Гроші Всеволод Князєв отримував від людей, які виступали за рішення суду саме на користь олігарха Костянтина Жеваго. У цій же справі також проходить адвокат-посередник Олег Горецький. Також нещодавно НАБУ оголосило підозру олігарху Констянтину Жеваго у наданні неправомірної вигоди голові та суддям Верховного Суду.

Детальніше про історію хабаря голові ВСУ та чому вона може призвести до політичної катастрофи Верховного суду у матеріалі «Король помер. Хай живе король!» пояснюваларедакторка відділу політики Інна Ведернікова.

 

 

Джерело