В Україні восени проведуть форум оборонних індустрій – Зеленський

Участь у заході підтвердили 86 компаній.

На другу половину вересня влада запланувала провести десятки перемовин з чіткими результатами, а також Форум оборонних індустрій, який вперше відбудеться вже цієї осені в Україні. Про це у вечірньому відеозверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

За словами президента, участь у заході підтвердили 86 провідних оборонних компаній світу – а це 21 країна.

“Наше завдання абсолютно очевидне – дати всі можливості Україні виробляти зброю й снаряди, дати сучасні технології, щоб мати надійний захист від будь-яких форм агресії. Та, окрім цього, звичайно, поширити наш досвід захисту, досвід української оборони серед союзників і партнерів. Світ повинен бути сильнішим, ніж будь-яка загроза життю від будь-яких агресорів чи терористів”, – зауважив Зеленський.

Він також відзначив суттєвий прогрес у реалізації наявних оборонних домовленостей та інших пакетів підтримки. Зокрема, Данія та Німеччина надають техніку, боєприпаси та ППО. Норвегія ухвалила рішення про фінансування проектів відновлення, а Бельгія затвердила участь у тренуванні наших пілотів.

Раніше у британській розвідці попередили про те, що РФ взимку знову завдаватиме ударів по енергетичній інфраструктурі України.

 

Джерело