ВАКС взяв голову Тернопільської облради під варту із можливістю застави

Посадовця взяли під варту на 60 діб.

Голову Тернопільської облради Михайла Головка взяли під варту на 60 діб із альтернативою застави у 805 тисяч грн, повідомив Центр протидії корупції.

Відповідне рішення ухвалив слідчий суддя ВАКС Олег Ткаченко. Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила взяти його під варту із заставою у 13 млн грн.

У разі внесення суми Головко повинен буде утриматися від спілкування зі свідками, здати закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Нагадаємо, НАБУ і САП звинуватили Головка та двох заступників керівника ОВА на вимаганні хабаря у розмірі 2,4 млн грн від бізнесмена-волонтера, який вони хотіли за те, аби комунальним підприємством Тернопільської облради були підписані акти виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів.

У свою чергу, Головко назвав ситуацію «дикою підставою і провокацією», заявивши, що він сприймав всі події в контексті надання підприємцем Ярмоленком добровільної волонтерської допомоги.

Він також заявив,  що ця справа може бути пов’язана з його політичною діяльністю і принциповою позицією щодо московської церкви.

Свободівця прийшла підтримати народна депутатка Оксана Савчук. Вона висловила бажання взяти Головка на поруки.

“Поручительство за нього дасть можливість йому продовжувати свій захист згідно законодавства і знаходитися в країні”, – заявила Савчук.

Раніше сьогодні першого заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Демʼянчука теж взяли під варту із заставою в 805 тисяч грн.

Джерело