Виробник ЗРК Patriot та крилатих ракет Tomahawk вирішив змінити назву

Компанія провела ребрендинг.

Нещодавно американський оборонний підрядник Raytheon Technologies відмовився від свого столітнього імені. Компанія провела ребрендинг у рамках перегляду корпоративної стратегії. Про це пише Defence News.

Повідомляється, що виробник зенітно-ракетних комплексів MIM-104 Patriot, крилатих ракет Tomahawk та іншого озброєння тепер називається RTX. Ребрендинг відбувся за три роки після того, як Raytheon об’єдналася з виробником аерокосмічної техніки United Technologies Corp. і утворила компанію Raytheon Technologies. Відтоді акції на біржі торгуються під тікером RTX.

Влітку 2022 року компанія оголосила про перенесення штаб-квартири в Арлінгтон, штат Вірджинія. Цього року було анонсовано плани з реорганізації в три бренди: Collins Aerospace, Pratt & Whitney і Raytheon.

Реструктуризація необхідна для кращого узгодження бізнесу компанії з пріоритетами клієнтів, підвищення продуктивності та ефективнішого використання ресурсів. Про це навесні заявив Крістофер Каліо, головний операційний директор RTX.

Раніше повідомлялося, що Україна до кінця 2024 року отримає ще п’ять батарей системи протиповітряної оборони Patriot. Їх виготовить новоназвана компанія RTX.

Джерело