Влада США відкрила доступ до розсекречених матеріалів щодо НЛО

На спеціалізованому сайті розміщуються фото та відео із зафіксованими невстановленими об’єктами

У США продовжують розкривати більше інформації для громадськості щодо невпізнаних літаючих об’єктів (НЛО), вивченням яких опікується спеціально створений підрозділ – All-domain Anomaly Resolution Office або AARO (Управління з розв’язання аномалій у всіх галузях). 

AARO на своєму сайті aaro.mil, почало публікувати фотографії та відеозаписи невпізнаних об’єктів (їх вже сім з понад 650), які у США офіційно називають Unidentified Anomalous Phenomena («невстановлені аномальні явища») або UAP замість звичного у побуті UFO (НЛО). 

Приклади UAP 

Інфрачервоний відеодатчик переднього виду безпілотника MQ-9 зафіксував цей кадр у Південній Азії, коли він вів зйомку іншого MQ-9. AARO припускає, що об’єкт, ймовірно, є комерційним літаком.

 

Цей ролик був зроблений безпілотником MQ-9 на Близькому Сході. Хоча AARO оцінює, що об’єкт на ролику не демонструє аномальної поведінки, об’єкт залишається непізнаним.

Нагадаємо, що представники уряду США вважають, що більшість зафіксованих НЛО є дронами, які використовуються іншими державами, метеозондами або іншими повітряними суднами. 

26 липня у Палаті представників Конгресу США пройшли слухання щодо невпізнаних літаючих об’єктів (НЛО). Один з допитаних, колишній офіцер розвідки ВПС США Девід Груш, під присягою, стверджував, що уряд США має у своєму розпорядженні не лише «літаючі тарілки», але й рештки «нелюдських» пілотів НЛО. Однак, під час допиту, він дав зрозуміти, що це йому розповіли інші і він не має інформації з перших рук. «Це те, чого я сам не бачив», сказав Груш.

Джерело