У Британії скоротили час навчань ЗСУ — місцеві скаржилися на шум біля полігону

На думку жителів, “шуму було більше, ніж зазвичай”.

Британська армія скоротила тренування українських військових на 30 відсотків через скарги місцевих жителів на шум в околицях полігону. Про це повідомило видання The Times.

Міська рада міста Лідд в графстві Кент нещодавно повідомила Міністерству оборони, що отримала скарги від мешканців на звуки війни, що лунають з полігону біля міста. Командир бази підполковник Марк Пауелла погодився скоротити час тренувань на 30 відсотків, щоб зменшити рівень шуму.

“Ми глибоко вдячні за підтримку, яку ми отримуємо від Лідда під час тренувань Збройних сил України. Я розумію, що це створює більше шуму, ніж зазвичай створюють навчання британських збройних сил в Лідді”, – написав підполковник у листі містянам.

Військовий заявив, що доручив своїй команді переглянути процеси тренування, в результаті чого вони були скорочені на 30 відсотків.

“Ми відмовилися від використання найбільш інтенсивних димових ефектів і скоротимо тривалість та інтенсивність найгучніших звукових ефектів. Жителі міста Лідд були незмінно привітні до моєї команди, і я повністю відданий підтримці міцних стосунків з ними. Будь ласка, не соромтеся звертатися до мене, якщо у вас виникнуть якісь проблеми”, – написав Пауелла у листі.

Місцеві жителі, що проживають біля полігону, скаржаться на постійні звуки вибухів і стрілянини, що тривають з самого ранку майже до десятої години вечора.

Раніше повідомлялося, що Британія не відправлятиме Україні новий Challenger 2, аби замінити втрачений на полі бою. Як відомо, втрата відбулася кілька тижнів тому на Запорізькому напрямку.

Джерело