У Буданова не поспішають підтверджувати загибель Прігожина

Схоже, в української розвідки все ще немає підтверджених фактів, якими там можуть оперувати. 

У ГУР МО не спішать підтверджувати загибель глави вагнерівців Євгєнія Прігожина, наголошуючи, що з цим ще “треба почекати”. Втім, розвідка точно може підтвердили смерть Дмітрія Уткіна та інших поплічників “Вагнера”, які були в тому літаку, розповів представник ГУР Андрій Юсов під час інтерв’ю “Укрінформу”. 

“Щодо Пригожина, скажімо так, поки що не всі питання закриті. Щодо організаторів, давайте подумаємо, кому це ще може бути вигідно? Я думаю, що тут, в принципі, все досить очевидно, — сказав Юсов. – Щодо самого ватажка, я думаю, що треба ще деякий час почекати. Ми маємо оперувати підтвердженими фактами, треба ще почекати“. 

Нагадаємо, ввечері 23 серпня у Тверській області РФ розбився приватний бізнес-джет Embraer Legacy 600, який належав очільнику вагнерівців Євгєнію Прігожину. Під час аварії на борту були сам “кухар Путіна”,  співзасновник та один з керівників ПВК Дмітрій Уткін та ще восьмеро людей разом з екіпажем. Усі вони загинули.

Видання Financial Times, посилаючись на британські джерела, припускає, що літак могла збити російська ППО. Цю ж версію одразу після аварії озвучували деякі російські “воєнкори”. Тим часом аналітики Інституту вивчення війни США переконані, що за смертю Прігожина стоїть особисто російський президент Владімір Путін. 

Джерело