У Москві біля будівлі Федеральної митної служби виникла велика пожежа

Причини з’ясовує прокуратура РФ.

У ніч проти 8 вересня, близько опівночі, у Москві поблизу будівлі Федеральної митної служби виникла пожежа. Про це повідомили російські паблики.

Вони пишуть, що в районі Новогіреєва видно великий стовп чорного диму, пожежа на вулиці Кусковській. За даними МНС, заявка надійшла з будівлі, де розташована Федеральна митна служба. Російські паблики повідомляють, що на місці пожежі у Новогиреєві чути звуки вибухів. Пізніше вони уточнили, що горить не будівля Федеральної митної служби, а складські приміщення на вулиці Кусковській.

О 1.28 офіційне російське агентство ТАСС з посиланням на ГУ МНС по Москві повідомило, що пожежа сталася на вулиці Кусковській, 26б, в одному зі складських приміщень. У прес-службі МНС Росії повідомили, що гасіння ускладнює високе пожежне навантаження усередині будівлі. До гасіння пожежі залучено 29 одиниць техніки та понад 90 осіб. Вогонь охопив 800 кв. Рух Кусковською вулицею в Москві, де сталася пожежа, частково перекрито на час роботи оперативних і екстрених служб.

У прес-службі столичної прокуратури повідомили, що Перовська міжрайонна прокуратура поставила на контроль встановлення всіх обставин події, а також перебіг та результати дослідчої перевірки за фактом пожежі.

Близько третьої години ночі ТАСС повідомило, що пожежа в складських приміщеннях на сході Москви була загашена.

Раніше повідомлялося, що вчора ввечері, 7 вересня, безпілотники завдали удару по промисловому об’єкту на території російського міста Брянськ, сталося займання адміністративної будівлі.

Джерело