У Росії та КНДР підтвердили зустріч Путіна й Кім Чен Ина найближчим часом

Переговори, як очікується, відбудуться вже цього тижня.

Президент РФ Владімір Путін найближчим часом проведе зустріч із главою Північної Кореї Кім Чен Ином на російській території, пишуть пропагандистські ЗМІ Росії та КНДР.

Як розповів прес-секретар господаря Кремля Дмітрій Пєсков, переговори відбудуться за участі делегацій, однак, якщо виникне потреба, то Путін також поговорить з Кімом віч-на-віч. 

У Кремлі додали, що лідер КНДР у найближчі дні відвідає Росію на запрошення тамтешнього президента.

Заплановану зустріч у РФ двох політиків також підтвердило північнокорейське державне інформаційне агенство КЦІА. Місце переговорів не уточнюється.

Раніше повідомлялося, що Кім Чен Ин збирається у подорож до Владивостока на Далекому Сході Росії. Темою для обговорення з Владіміром Путіним стане продаж боєприпасів Москві для її війни проти України. Як писало видання Financial Times, лідер КНДР готовий до угоди про постачання зброї. Він очікує і допомоги для своєї держави від російської сторони, зокрема в питання технологій.

У Білому домі теж казали що Кім розраховує на співпрацю із Путіним. Їхні країни продовжують активну підготовку до переговорів. Як заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США Джон Кірбі, потенційна угода забезпечить Росії, зокрема, значну кількість боєприпасів для різних типів озброєнь, включаючи артилерію.

Джерело