У Санкт-Петербурзі спалахнула сильна пожежа – що горіло

Полум’я охопило 1000 квадратних метрів у будівлі торгового центру.

Сьогодні, 16 вересня, близько першої години ночі сильна пожежа охопила торговий центр у Фрунзенському районі Санкт-Петербурга на вулиці Бухарестській. Про це повідомило російське агентство «РИА Новости».

За даними агентства, в цьому будинку площею 40х50 метрів розташовуються ресторан і торговий центр. Площа пожежі склала 1000 квадратних метрів, її гасять 10 машин та майже 40 осіб. Пожежі надано додатковий рівень складності.

Інформації про постраждалих не надходило. За попередніми даними, відвідувачів встигли евакуювати. Як уточнили в прес-службі ГУ МНС міста, люди вийшли з будівлі самостійно до прибуття пожежників.

Близько другої години ночі російське офіційне агентство ТАСС з посиланням на ГУ МНС по місту повідомило, що пожежу до цього часу було локалізовано. «У ліквідації загоряння беруть участь понад 60 осіб, зокрема майже 40 співробітників МНС, використовується 18 одиниць техніки», – поінформувало ТАСС. Близько третьої ночі тут повідомили, що відкрите горіння в будівлі на Бухарестській вулиці в Санкт-Петербурзі ліквідовано.

Раніше повідомлялося, що в ніч проти 8 вересня, близько опівночі, в Москві поблизу будівлі Федеральної митної служби виникла пожежа.

Джерело