У США розбився F-35: уламки невловимого для радарів винищувача нарешті знайшли

Військові США заявили, що нарешті знайшли уламки розбитого у понеділок винищувача F-35 у Південній Кароліні.  Через день після того, як попросили громадськість допомогти з пошуками, пише Reuters. 

Пілот літака F-35B Lightning II благополучно катапультувався в неділю вдень.

Об’єднана база Чарлстон у неділю попросила людей на платформі соціальних мереж X, раніше відомому як Twitter: «будь ласка, зателефонуйте в Оперативний центр оборони бази» з будь-якою інформацією, щоб допомогти командам із відновлення.

Також закликали зателефонувати  в Оперативний центр оборони бази» з будь-якою інформацією, щоб допомогти командам із відновлення.

Через день ці пошукові групи знайшли уламки.

«Персонал Joint Base Charleston і @MCASBeaufortSC у тісній координації з місцевою владою виявили поле брухту в окрузі Вільямсбург. Уламки було виявлено за дві години на північний схід від JB Charleston», — повідомила база на X, а також подякувала місцевим жителям округу та державним службовцям за допомогу.

Основні переваги винищувача, за словами виробника Lockheed Martin (LMT.N) , полягають у тому, що його майже неможливо відстежити за допомогою радарів і він оснащений передовими датчиками та іншим обладнанням.

Джерело