У Вірменії затримали прокремлівських блогера та журналіста

Їх звинувачують у справі про незаконний обіг зброї.

У Вірменії затримали проросійського блогера та активіста Міку Бадаляна та оглядача радіо Sputnik Вірменія Ашота Геворкяна.

Як повідомили у Слідчому комітеті Вірменії, їх разом із ще п’ятьма підозрюваними затримали у справі про незаконний обіг вогнепальної зброї. Місцеві ЗМІ пишуть, що силовики нібито знайшли у їхній машині зброю.

«Вони затримані на основі обґрунтованої підозри у скоєнні злочину в рамках кримінальної справи, порушеної Службою національної безпеки та переданої до Слідчого комітету, відповідно до ч.2 ст.335 КК Вірменії (незаконний обіг вогнепальної зброї, її основних складових частин, боєприпасів та інших) матеріалів, пристроїв, предметів)», — заявив прес-секретар СК.

За його словами, сформовано слідчу групу, проводяться слідчі та адміністративні дії.

У МЗС Росії затримання блогера назвали «черговою провокацією Заходу» напередодні проведення в Єревані російсько-вірменського медіафоруму. На  думку РФ, Захід у такий спосіб хоче зіпсувати відносини Москви та Єревана.

У травні суд у Єревані визнав Бадаляна винним за звинуваченням у хибному повідомленні про теракт.

На початку тижня повідомлялося, що Вірменія вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії надала Україні допомогу.

На минулій неділі прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що повністю пов’язувати безпеку країни з Росією було стратегічною помилкою.

Джерело