Українські рятувальники прибули до Словенії для ліквідації наслідків повені

Вони мають з собою спеціалізовану техніку.

Українські рятувальники прибули у Словенію для ліквідації наслідків масштабної повені. Їх зустріли прем’єр-міністр країни Роберт Голоб та посол України в Словенії Андрій Таран. Про це йдеться в повідомленні на сайті Уряду Словенії.

“Україна відправила свій найкращий підрозділ, який повністю самодостатній і має все необхідне обладнання. Тому я вірю, що він зможе допомогти в тих найважчих місцях”, – сказав Голоб.

Повідомляється, що Україна відрядила 51-го спеціаліста ДСНС разом з спеціальною технікою. Так, до Словенії прибули п’ять екскаваторів та чотирнадцять одиниць спеціальної техніки, в тому числі й всюдиходи SHERP. Рятувальники будуть прибирати руїни та ліквідовувати наслідки повені у Верхній Савинській долині.

Крім того, вони поділяться з словенськими колегами досвідом ліквідації техногенних катастроф – команда була залучена до ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС.

“Ми запропонували їм допомогу в розмінуванні, і ми будемо дуже раді робити це в майбутньому, а вони допомагають нам там, де у них є найкраще обладнання. Мені здається, що це правильний шлях”, – додав Голоб.

Раніше повідомлялося, що українські рятувальники вирушають на допомогу Словенії після того, як в країні відбулися сильні паводки.

Джерело