Умєрова в ФДМ замінить голова АМКУ – депутат

Натомість Антимонопольний комітет може очолити один із керівників ОВА.

Посаду голови Фонду державного майна України замість Рустема Умєрова, який уже написав заяву про звільнення та буде внесений як кандидат на пост міністра оборони, займе голова Антимонопольного комітету Ольга Піщанська, заявив депутат, член фракції «Голос» Ярослав Железняк.

“Ольга Піщанська залишає АМКУ. І одразу пані Піщанську буде призначено на голову Фонду держмайна», – написав Железняк Telegram.

За його словами, АМКУ натомість очолить  керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Водночас ані Ольга Піщанська ще не подала заяви про звільнення з АМКУ, ані Павло Кириленко ще не звільнений указом президента із посади голови ОВА.

Ольга Піщанська була затверджена Верховною Радою на посаді голови Антимонопольного комітету України в липні 2020 року. До того вона була заступницею голови АМКУ та певний час виконувала обов’язки керівника.

Рустема Умєрова планують призначити міністром оборони України замість Олексія Резнікова,  відставку якого ініціював президент Володимир Зеленський після чергового скандалу про корупцію в закупках для армії в час війни.

Заява Рустема Умєрова, як і Олексія Резнікова про відставку з посади міністра оборони України, датується 4 вересня.  На сайті парламенту відповідні постанови про звільнення ще не зареєстровані. При цьому Стефанчук зазначив, що вони будуть розглянуті на найближчому засіданні ВРУ.

Джерело