Уповноважений з питань зниклих осіб Котенко анонсував свою відставку

Повноваження його відомства передали іншим органам.

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко повідомив про намір подати у відставку після рішення уряду про передачу його повноважень іншим відомствам.

Так, згідно з рішенням уряду від 12 вересня повноваження про перемовини з країною-агресором про повернення тіл передано Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими. Діяльність пошукових груп тепер буде у віданні Генштабу ЗСУ, а роботу з Єдиним реєстром зниклих безвісти координуватиме Міністерство внутрішніх справ.

В заяві від імені Котенка зазначається, що зараз він перебуває у відрядженні на звільнених територіях Донецької області.

«Після повернення він подасть заяву про відставку. Втім, з дати її затвердження допомога членам сімей зниклих безвісти командою Олега Котенко буде продовжуватись вже у форматі громадської роботи», – йдеться в повідомленні.

Зараз триває передача функціоналу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, до Коорштабу з питань поводження з військовополоненими, Генштабу ЗСУ та МВС. Про номери гарячих ліній цих відомств на які зможуть звернутися родини зниклих безвісти осіб буде проінформовано додатково.

Водночас родини зниклих осіб наразі можуть звернутися за допомогою на гарячу лінію ГО «ГРУПА ПАТРІОТ», яка й надалі буде опікуватися зниклими безвісти, за телефоном: 0 800 339 247.

Раніше Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко повідомив, що в Єдиний реєстр зниклих безвісти внесено інформацію про 24 тисячі людей.

Джерело