За хабар у 10 тисяч доларів судитимуть заступника голови Одеської ОДА

Під суд підуть також його спільники.

До суду прокурори направили матеріали справи та обвинувальний акт стосовно заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та його спільників. Вимагали 10 тисяч доларів від чоловіка за працевлаштування. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Під час слідства прокурори встановили, що на початку весни 2023 року чиновник спільно з  помічником вимагали та одержали від громадянина 5 тисяч доларів хабаря. Посадовці обіцяли вплинути на керівництво комунального підприємства для ухвалення рішення про прийняття на роботу чоловіка.

З-поміж іншого, цей же посадовець разом з іншим спільником вимагали та одержали від цього ж громадянина 5 тисяч доларів хабаря за вплив на суддів з метою ухвалення ними рішення у господарській справі. Посадовцю інкримінують ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 369-2 КК України.

Нагадуємо, під час отримання хабаря Державне бюро розслідувань затримало на Буковині начальника слідчого відділення одного з правоохоронних органів. За закриття кримінальної справи він вимагав від жінки 40 тисяч євро. 

Джерело