Захід скасовує санкції проти Ірану? Огляд Bloomberg

Bloomberg здійснив стислий огляд того, що відбувається з Іраном, його ядерними переговорами та енергетичними ринками. Останні оновлення. 

Головний представник Ірану в ядерних переговорах зустрівся з одним із найвищих дипломатів Європейського Союзу на тлі поновленого прагнення західних країн до послаблення напруженості з Ісламською Республікою.

Алі Багері Кані сказав, що обговорював такі теми, як скасування санкцій, з Енріке Морою, головним представником ЄС на переговорах з Іраном у Катарі.

“Переговори у вівторок і середу були «напруженими»”, – написав Мора у Twitter. Вони говорили про “складні двосторонні, регіональні та міжнародні питання, включно з подальшими кроками щодо СВПД”, сказав він, маючи на увазі ядерну угоду 2015 року між Іраном і світовими державами, з якої США вийшли через три роки.

Зустріч відбулася на тлі туру міністра закордонних справ Ірану Хоссейна Амір Абдоллахіяна країнами Перської затоки, який охоплює візити до Катару, Кувейту та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Тоді як переговори про відновлення ядерної угоди зупинилися майже рік тому, дискусії нещодавно відновилися у спробі досягти неофіційного розуміння, яке могло б допомогти обмежити атомну діяльність Ірану.

Джерело