Заступнику директора столичного КП повідомили про підозру за розтрату бюджету на реконструкцію бруківки на Подолі

Йому загрожує до 12 років за ґратами.

Подільська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру заступнику директора КП “Інженерний центр” за фактом розтрати бюджетних 1,4 млн грн, виділених на реконструкцію сходів з бруківки на Подолі. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Як виявили правоохоронці, КП уклало з приватним підприємством договір підряду на виконання будівельних робіт по реконструкції сходів від Десятинного провулка до вулиці Гончарної, а також благоустрою Андріївського узвозу.

Директор підписав акти виконаних будівельних робіт, знаючи, що вартість бруківки, яку використали під час виконання робіт, завищена. Експертиза підтвердила 1,4 млн грн збитків, завданих територіальній громаді Києва.

Наразі правоохоронці вирішують питання застосування стосовно підозрюваного запобіжного заходу та відсторонення від посади. Йому загрожує до 12 років перебування у вʼязниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Нагадуємо, Київська міська прокуратура повідомила про підозру в розтраті бюджетних коштів підряднику та заступнику директора КП “Дирекція з капітального будівництва та реконструкції “Київбудреконструкція”. Вони привласнили 2 млн гривень з бюджету, передбаченого на капітальне будівництво та реконструкцію ліфтів у будинках Києва.

Джерело