Затримали депутата сільради у Тернопільській області: за 6 тисяч доларів обіцяв “відтермінування” ротації на фронт 

Наразі він перебуває під вартою.

Служби безпеки України викрила та затримала депутата сільської ради у Тернопільській області. Він мобілізувався до ЗСУ, проходить службу на території регіону. За гроші він допомагав співробітникам військкомату уникнути ротації на передову, про це повідомляє пресслужба СБУ.

Правоохоронці встановили, що депутат звернувся з пропозицією “сприяння” в уникненні ротації до зони бойових дій до службовця місцевого військкомату. Того мали відправити на південний або східний фронт. Чиновник пообіцяв за 6 тисяч доларів “вирішити питання” з керівництвом про “відтермінування” ротації для службовця.

Депутат залучив до схеми свого знайомого підприємця. Він мав виступити посередником для передачі хабаря. Попри це СБУ затримала посадовця та його спільника “на гарячому” під час передачі хабаря у Тернополі.

Фігурантам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Відповідальність передбачена за зловживання впливом. Зараз депутат перебуває під вартою. Правоохоронці перевіряють причетність керівництва військкомату до схеми. Спільникам загрожує до восьми років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадуємо, вчора, 22 серпня, ДБР здійснювало обшуки у низці ТЦК і СП та ВЛК.

Джерело