Зеленський: Греція приєдналася до декларації G7 щодо безпекових гарантій для України

“Це дуже потрібний сигнал, що Греція прагне миру, так само як і ми всі в Україні прагнемо справедливого миру”.

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками зустрічі з Прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом заявив, що Афіни приєдналися до гарантій безпеки для нашої держави. Про це повідомляє Укрінформ.

“Греція приєдналася до декларації G7 щодо безпекових гарантій для України. Будемо продовжувати цю роботу на двосторонньому рівні, щоб зробити формат безпекових гарантій зразком для інших держав, які потребують дієвих безпекових гарантій. Світ точно стане стабільнішим в результаті такої спільної безпекової роботи”, – сказав Президент України.

Також Зеленський подякував Премʼєр-міністру Кіріакосу Міцотакісу за підтримку європейської інтеграції України та нагадав, що цьогоріч Україна планує почати перемовини щодо членства в ЄС.

Так само він виразив вдячність за підтримку Грецією євроатлантичної інтеграції України.

“Це дуже потрібний сигнал, що Греція прагне миру, так само як і ми всі в Україні прагнемо справедливого миру”, –  сказав Зеленський.

Раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомляв, що до декларації G7, яка передбачає надання гарантій безпеки для України, долучилися вже 25 країн.

Джерело