Зеленський підтвердив звільнення Резнікова з посади міністра оборони

Зеленський підтвердив звільнення Резнікова і назвав його наступника

Президент Володимир Зеленський підтвердив звільнення Олексія Резнікова з посади міністра оборони України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відеозвернення голови держави.

“Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити й кадрове рішення. Хочу окреслити це зараз. Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Олексій Резніков пройшов ці більш ніж 550 днів повномасштабної війни. Вважаю, що Міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому”, – заявив він.

За словами президента, Міністерство має очолити Рустем Умєров.

“Верховна рада України добре знає цю людину, і пан Умєров не потребує додаткових представлень. Очікую від парламенту підтримки цієї кандидатури”, – додав він.

Рустем Умєров

Рустем Умєров народився 19 квітня 1982 року в Самарканді (Узбекистан) в сім’ї вихідців з Алушти (Крим).

У вересні 2019 року Умєров був обраний народним депутатом України від фракції “Голос”. Під час роботи у Верховній раді очолював Тимчасову спеціальну комісію з питань моніторингу отримання використання міжнародної матеріально-технічної допомоги.

Детальніше про Умєрова – читайте в матеріалі РБК-Україна.

Звільнення Резнікова

Після останніх скандалів з закупівлями Міноборони у медіа почали все частіше говорити про відставку міністра оборони Олексія Резнікова. Деякі ЗМІ та парламентарі називають Рустема Умєрова потенційним кандидатом на посаду нового міністра оборони.

Детальніше про це можна дізнатися нашому в матеріалі “Міністр без гарантій. Що чекає на Резнікова після нового скандалу із закупівлями в Міноборони”.

Джерело