Зеленський присвоїв Буданову нове звання

Нове звання керівник ГУР отримав в День військової розвідки.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання керівнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова звання генерал-лейтенанта, чим підвищив його ранг.

«Присвоїти військове звання генерал-лейтенанта генерал-майору Буданову Кирилу Олексійовичу – начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України», – йдеться в указі президента від 7 вересня на сайті глави держави.

Зазначимо, що 7 вересня в Україні відзначають День воєнної розвідки.

«Завжди на кілька кроків попереду. Дякую за кожен результат»»,  – написав президент у привітанні до розвідників.

Сам Буданов з нагоди професійного свята зазначив, що сама сутність професії воєнного розвідника ніколи не передбачала суспільної оцінки діяльності, але  широкомасштабна загарбницька війна й динамічні геополітичні зміни внесли значні корективи в роботу розвідки.

«Нині весь світ спостерігає за нашими досягненнями та довіряє нам і наданій інформації. … Дякую кожному з вас за службу, за все, що ви робите заради нашої спільної Перемоги, за професіоналізм, стійкість, мужність і жертовність, бо розвідка –  це не тільки героїчні вчинки й подвиги, це, передусім –  напружена, важка щоденна праця, яка вимагає великих зусиль, постійної витримки, волі, грунтовних знань і майстерності заради загальнодержавних і національних інтересів», – написав він.

Джерело