Зеленський уже прибув у Чехію та зустрівся з Павелом

У межах візиту запланована також низка інших зустрічей на високому рівні.

Глава України Володимир Зеленський увечері четверга, 6 липня, розпочав анонсований візит у Чехію після поїздки в Болгарію. Офіс президента нашої держави опублікував відповідне відео у Telegram.

У ролику продемонстрована офіційна церемонія зустрічі Зеленського із лідером Чехії Петром Павелом. Деталі поки не повідомляються.

Раніше президент України розповів, що в Празі проведе “предметні” переговори з Павелом, чеським прем’єр-міністром Петром Фіалою, главами Сенату й Палати депутатів парламенту Мілошем Вистрчілом і Маркетою Пекаровою Адамовою, а також зустрінеться з іншими членами уряду й парламенту Чехії, представниками ЗМІ.

“У центрі уваги – оборонна підтримка, європейська та євроатлантична інтеграція України та Вільнюський саміт НАТО, ситуація довкола ЗАЕС, реалізація формули миру, відбудова України”, – написав він перед прибуттям.

Раніше також повідомлялося, що Зеленський може відвідати Туреччину для зустрічі з тамтешнім лідером Реджепом Таїпом Ердоганом напередодні закінчення терміну дії Чорноморської зернової ініціативи.

Джерело